קרוב ל-400 בנות, המתעניינות בשירות לאומי ובשירות משולב עם תואר ראשון, הגיעו השבוע לכנס משותף של מכללת תלפיות ועמותת עמינדב. במהלך הכנס, פגשו המתעניינות בנציגויות של מקומות העסקה שונים וקיבלו תחת קורת גג אחת את כל המידע הנחוץ להן אודות תחומי ההתנדבות הפתוחים בפניהן. הכנס סיפק למתאימות לכך אפשרות להשתלב בתוכנית חדשה המאפשרת לכל אחת ללמוד לתואר ראשון בחינוך במקביל לשנת השירות ובתוך 4 שנים בלבד לסיים את התואר בחינוך ואת השירות הלאומי גם יחד. עוד נהנו המתעניינות והסטודנטיות מיריד מכירות מפנק של בגדים, תכשיטים ומטפחות לקראת חג הפסח. הנהלת עמותת עמינדב והנהלת מכללת תלפיות הגדירו את הכנס כמוצלח ביותר וסיכמו על המשך שיתוף פעולה עתידי גם בתחום זה.
כנס של מכללת תלפיות ועמותת עמינדב
מלאו פרטים ויועצי הלימודים שלנו יחזרו אליכם בהקדם!
עוד מאמרים שכדאי לקרוא
סיכום שנה במדרשת נועם אביב שבמכללת תלפיות
14/07/2024
לרגל סיום השנה יצאו בנות מדרשת נועם-אביב לשבת בשבי שומרון. על אף החששות בלב, מתוך הבנה שהמשימה שלנו בפרט בשעה זו היא להתחבר שוב ושוב לשורשים זכינו בשבת מופלאה: תצפית על שכם, עירו של יוסף הצדיק, והבנת ערכה כאחת המפתחות
דור העתיד של האמנות
26/05/2024
"להצמיח דור חדש של אמניות ושוחרות אמנות, זה דורש תשוקה, אמונה בחשיבותה של האמנות, ידע, משאבים רבים ודמויות משמעותיות משפיעות ". כך אומרת ד"ר אורנה סגל, ראשת המסלול לאמנות של מכללת תלפיות בחולון. המסלול ביקר השבוע במוזיאון ישראל עם סגל
שבוע עבודה מעשית במכללת תלפיות בחולון
26/05/2024
בתחילת השבוע נפתח שבוע ההתנסות הקלינית בבתי הספר והגנים. במהלך השבוע הסטודנטיות מקבלות הזדמנות ליישם את התיאוריה הנלמדת הלכה למעשה. החשיפה לשיעורים ופעילויות חינוכיות מגוונות לאורך השבוע מעשירה את הבנתן של הסטודנטיות בתהליכי הוראה ומאפשרת להן לפתח מיומנויות הוראה חדשניות